Connect with us

2022

Edicioni Informativ, 30 Gusht 2022, Ora 19:30 – Top rated Channel Albania – News – Lajme

Published

onDepartamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Major Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera insightful, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Best Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij insightful.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv set/

Subscribe to “Major Channel” on YouTube Channel for Information and Tv set
Exhibits In this article: http://bit.ly/2Y15KwK
For much more information from click Here: www.prime-channel.tv
Like Major Channel on Facebook Below: http://bit.ly/2FglWTs
Stick to Top Channel on Instagram Here: http://little bit.ly/2uaYG2U
Stick to Major Channel on Twitter Here: http://bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#Information#TopChannel

source

Advertisement

Community

Follow Us on Social.

Trending

Copyright ©2021 Hemp News Online
HempNews Online is a content aggregator website that collects different content including news articles, social media posts, images, and videos on particular related to hemp and cannabis from around the web and makes them accessible in one place. if you wish to remove content please email digital@hempnewsonline.com