Connect with us

2022

Parashikimi Javor 18 deri 23 Korrik 2022

Published

onAstrologjia na meson se c’do minutë lind dhe një man or woman i vecantë, kështu që horoskopi personal është si shenja e gishtit, e cila tregon vecantinë e secilit! Horoskopi i ditëlindjes dhe harta astrologjike e ditëlindjes bëhen sipas ditëlindjes, datës, orës dhe vëndit të lindjes. FLASH! HARTA JUAJ PERSONALE ASTROLOGJIKE NGA DORA E JORGO PULLA ! (Me këndet që nuk do ti gjeni tjetërkund! – Gjithsej 100 – 110 faqe!!!)
https://www.astrologu.al/sq/parashiki… ​
Jorgo Pulla si bashkpunëtori kryesor i astrologu.al dhe astroshop.al , përgatit emisione të papërsëritshme ne fushen astrologjike! Ne nje intervist qe realizuam në studio mbetëm shum të kenaqur! Bëni regjistrimin/subscribe në kanlin e RI për të mundur ti shihni para të gjithve!
https://www.youtube.com/channel/UCXt9
Lini takimin own mëpërmjet thirrjes me online video me astrologun Jorgo Pulla!
https://www.astrologu.al/sq/parashiki
https://www.astrologu.al/Faqja Zyrtare në Facebook :
https://www.facebook.com/jorgo.pulla.4
Faqja Zyrtare e Grupit :
https://www.fb.com/groups/jorgo
​Website Zyrtar: https://www.astrologu.al​​​​​​​​​​
Faqja Zyrtare në Fb:
https://www.fb.com/astrologu.al
Site Zyrtar:
https://www.astroshop.al​​​​​​​​​​ Faqja Zyrtare në Fb https://www.fb.com/astroshop.al
Mund të komunikoni me Shërbimin ndaj Klientit në numrin : What is Up : +355 69 946 4446
00:00 Parashikime personale
02:55 DASHI
05:16 DEMI
08:18 BINJAKET
12:35 GAFORRJA
16:10 LUANI
20:06 VIRGJERESHA
25:31 PESHORJA
32:22 AKREPI
38:16 SHIGJETARI
41:10 BRICJAPI
43:58 UJORI
46:44 PESHQIT
49:42 PARASHIKIME PERSONALE

supply

Advertisement

Community

Follow Us on Social.

Trending

Copyright ©2021 Hemp News Online
HempNews Online is a content aggregator website that collects different content including news articles, social media posts, images, and videos on particular related to hemp and cannabis from around the web and makes them accessible in one place. if you wish to remove content please email digital@hempnewsonline.com